Uczniowie klasy VII w projekcie międzypokoleniowym!
Z radością informujemy, że 7 uczniów z klasy VII naszej szkoły brało udział w wyjątkowym projekcie edukacyjnym o charakterze międzypokoleniowym, którego celem było rozwijanie kompetencji cyfrowych oraz budowanie relacji pomiędzy pokoleniami.
Projekt realizowany jest z inicjatywy Ministerstwa Edukacji, pod patronatem NASK.
Podczas zajęć uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę, ale również dzielą się nią z innymi, wspierając osoby starsze w odnajdywaniu się w świecie cyfrowym.Tematyka projektu obejmowała m.in.:
Wprowadzenie do działań międzypokoleniowych
Pierwsze kroki z technologią
Podstawy bezpieczeństwa w internecie
Rozrywkę w sieci
Internet jako codzienne wsparcie
Wykorzystanie sztucznej inteligencji
Zagrożenia: phishing i metoda „na wnuczka”
Oszustwa internetowe
Rozpoznawanie nieprawdziwych informacji w sieci
To niezwykle ważna inicjatywa, która uczy odpowiedzialnego korzystania z internetu oraz rozwija empatię i współpracę
cze 22 2026
RAZEM W INTERNECIE- SZKOŁA „MIEDZYPOKOLENIOWA”
Uczniowie klasy VII w projekcie międzypokoleniowym!
Z radością informujemy, że 7 uczniów z klasy VII naszej szkoły brało udział w wyjątkowym projekcie edukacyjnym o charakterze międzypokoleniowym, którego celem było rozwijanie kompetencji cyfrowych oraz budowanie relacji pomiędzy pokoleniami.
Projekt realizowany jest z inicjatywy Ministerstwa Edukacji, pod patronatem NASK.
Podczas zajęć uczniowie nie tylko zdobywają wiedzę, ale również dzielą się nią z innymi, wspierając osoby starsze w odnajdywaniu się w świecie cyfrowym.Tematyka projektu obejmowała m.in.:
To niezwykle ważna inicjatywa, która uczy odpowiedzialnego korzystania z internetu oraz rozwija empatię i współpracę
By Ada • Aktualności • 0