NJAMILSZY UCZEŃ

W dniu dzisiejszym odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na „Najmilszego Ucznia” naszej szkoły. Oto wyniki:

I miejsce – Tymoteusz Tłuchowski kl.VII

II miejsce- Filip Kopczyński kl. VII

III miejsce- Franciszek Szyszko kl. IIa

Gratulujemy zwycięzcom