W dniu dzisiejszym odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na „Najmilszego Ucznia” naszej szkoły. Oto wyniki:
I miejsce – Tymoteusz Tłuchowski kl.VII
II miejsce- Filip Kopczyński kl. VII
III miejsce- Franciszek Szyszko kl. IIa
Gratulujemy zwycięzcom
cze 22 2026
NJAMILSZY UCZEŃ
W dniu dzisiejszym odbyło się rozstrzygnięcie szkolnego konkursu na „Najmilszego Ucznia” naszej szkoły. Oto wyniki:
I miejsce – Tymoteusz Tłuchowski kl.VII
II miejsce- Filip Kopczyński kl. VII
III miejsce- Franciszek Szyszko kl. IIa
Gratulujemy zwycięzcom
By Ada • Aktualności • 0