Mistrzostwa Gminy Kwidzyn w piłce nożnej (11.04.2026 r.)

Za nami dzień pełen sportowych emocji i niezapomnianej rywalizacji!

Drużyna dziewcząt, zaprezentowała się znakomicie, zdobywając II miejsce. Wielkie brawa za determinację, zaangażowanie i walkę do samego końca!

Chłopcy pokazali świetną formę i pewnie sięgnęli po I miejsce, nie pozostawiając rywalom większych szans. Jesteśmy z Was bardzo dumni!