Pamięć, która trwa – apel poświęcony Żołnierzom Wyklętym (26.02.2026 r.)

Czwartkowy apel szkolny, zorganizowany przez klasę siódmą, poświęcony był pamięci o Żołnierzach Wyklętych. Miał na celu upamiętnienie polskich bohaterów niepodległościowych oraz ich walki z sowieckim okupantem. Żołnierze Niezłomni, mimo ogromnych poświęceń na rzecz naszej ojczyzny, po zakończeniu drugiej wojny światowej w nowych sowieckich realiach, spotkali się z wielką niesprawiedliwością, która stawiała ich na równi z faszystowskimi zbrodniarzami.