cze 16 2014
APEL PROFILAKTYCZNY
9 czerwca odbył się apel profilaktyczny podsumowujący prowadzone w drugim semestrze programy profilaktyczne dla klas I-III „Nie pal przy mnie, proszę” i dla klas IV-VI „Znajdź właściwe rozwiązanie”, czytaj dalej…
By Ada • Osiągniecia Uczniów • 0
Your Name *
Your Email *
Your Website
Zapisz moje dane, adres e-mail i witrynę w przeglądarce aby wypełnić dane podczas pisania kolejnych komentarzy.
cze 16 2014
APEL PROFILAKTYCZNY
9 czerwca odbył się apel profilaktyczny podsumowujący prowadzone w drugim semestrze programy profilaktyczne dla klas I-III „Nie pal przy mnie, proszę” i dla klas IV-VI „Znajdź właściwe rozwiązanie”, czytaj dalej…
By Ada • Osiągniecia Uczniów • 0